Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczna Kobieta...

Data publikacji 08.07.2017

W ramach Krajowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku realizuje zajęcia edukacyjne pn. „Bezpieczna Kobieta”. Program adresowany jest do wszystkich Pań, które są zainteresowane przedsięwzięciem.

Spotkanie w ramach działań "Bezpieczna kobieta" odbyło się w Lądku Zdrój, a udział w nim wziął Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku - inspektor  Andrzej Sidorowicz-Radzikowski. Koordynatorem programu adresowanego dla Pań jest kom. Dorota Jaworska, która realizuje zagadnienie przy udziale asp. sztab. Zbigniewa Klepackiego oraz st. sierż. Filipa Paszczyka.

Celem przedsięwzięcia jest m.in. wzrost poczucia bezpieczeństwa wśród kobiet, minimalizowanie skutków ewentualnych następstw czynów przestępczych, wszechstronna edukacja kobiet w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa osobistego jak również zachowania w sytuacji nagłego zagrożenia zdrowia i życia. Ponadto zadaniem akcji jest promowanie aktywnego trybu życia u kobiet, omówienie problemu uzależnień (alkohol, narkotyki, dopalacze, handel ludźmi).

(KWP we Wrocławiu / ws)

Powrót na górę strony