Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Płyta szczecińskiego policjanta dla policjantki z Gdańska

Data publikacji 09.07.2017

Podkom. dr Marek Łuczak - na co dzień koordynator wojewódzki do zwalczania przestępczości przeciwko zabytkom i autor ponad 40 książek. Policjant wydał płytę Outsider - Tanger, z której zysk zostanie w całości przeznaczony na leczenie podkom. Eweliny Pustkowskiej, policjantki z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Ewelina w 2012 roku wygrała walkę z nowotworem, nawrót choroby nastąpił w 2015 roku. W leczeniu niezbędne jest wprowadzanie nierefundowanej immunoterapii, na którą przeznaczone będą zyski ze sprzedaży płyty.

Cały nakład płyty trafił już do prowadzonej przez Iwonę Lis Fundacji Forani z Warszawy, która pomaga Ewelinie. Fundacja ma zająć się dystrybucją limitowanego nakładu płyty i zebrać pieniądze na leczenie policjantki.

Marek wydał limitowaną serię 450 sztuk swojego singla Outsider - Tanger, do którego napisał muzykę i słowa. Głosu użyczyła, mieszkająca obecnie w Berlinie, szczecińska wokalistka Klaudia Zając, a na skrzypcach zagrała Stella Karalis. W 2016 roku powstała pierwsza płyta Outsider - Waiting for the Night, przeznaczona na cele charytatywne, a w lutym 2017 roku płyta Outsider - Broken, którą pokom. Łuczak przeznaczył na leczenie policjantki z Tucholi - asp. Kingi Szwedy.

Outsider Tanger (wideo)
https://www.youtube.com/watch?v=mF5LTPCaRX8&t=1s

(KWP w Szczecinie / ws)

  • Płyta szczecińskiego policjanta dla policjantki z Gdańska
  • Płyta szczecińskiego policjanta dla policjantki z Gdańska
Powrót na górę strony