Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów

Data publikacji 26.07.2017

Do Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu wpłynęły podziękowania dla funkcjonariuszy z patrolu motocyklowego Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu za pomoc i wsparcie udzielone Pani, która uczestniczyła w zdarzeniu drogowym na jednej z ulic Wrocławia. Z kolei na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Rybniku insp. Teofila Marcinkowskiego wpłynęły podziękowania dla dyżurnego i policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Przesłane zostały przez mieszkankę Rybnika, która w ten sposób chciała podziękować policjantom za pomoc, zrozumienie i profesjonalne podejście do sprawy.

Do Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu wpłynęły podziękowania dla funkcjonariuszy z patrolu motocyklowego Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu za pomoc i wsparcie udzielone Pani, która uczestniczyła w zdarzeniu drogowym na jednej z ulic Wrocławia.Pani, w którą wjechała ciężarówka, jechała ze swoją mamą, która ze względu na zdarzenie bardzo źle się poczuła. Mimo stresu, dzięki kompleksowej pomocy udzielonej przez funkcjonariuszy, Pani mogła być przy swojej mamie w tej trudnej dla niej sytuacji, nie martwiąc się pozostałymi okolicznościami.

Z przesłanej informacji wynika, że do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych, na ul. Legnickiej. W samochód Pani wjechała ciężarowy pojazd typu betoniarka. Pani jechała ze swoją mamą, która ze względu na zdarzenie bardzo źle się poczuła.

Pomocy im natychmiast udzielili policjanci z patrolu motocyklowego, którzy znajdowali się w pobliżu. Dzięki temu, że zajęli się natychmiast kompleksowo zabezpieczeniem miejsca zdarzenia, wezwaniem pogotowia ratunkowego i powiadomieniem odpowiednich służb, Pani mimo stresu mogła zająć się swoją mamą. Wszystkimi pozostałymi sprawami związanymi z zaistniałym zdarzeniem zajęli się policjanci.

Jak napisała Pani, jest ona wdzięczna za pomoc i wsparcie, które okazali jej wrocławscy policjanci w tej trudnej chwili. Dzięki ich pomocy mogła być przy swojej mamie nie martwiąc się pozostałymi okolicznościami.

Miło nam, że praca policjantów została doceniona.

***

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Rybniku insp. Teofila Marcinkowskiego, wpłynęły podziękowania dla dyżurnego oraz policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Przesłane zostały przez mieszkankę naszego miasta, która w ten sposób chciała podziękować policjantom za pomoc, zrozumienie i profesjonalne podejście do sprawy. Takie wyrazy uznania bardzo nas cieszą i dodają sił do dalszego, wzorowego pełnienia służby.

 

 

(KWP we Wrocławiu, KWP w Katowicach/ mw)

Powrót na górę strony