Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przekroczył prędkość i stracił prawo jazdy

Data publikacji 26.07.2017

Policjanci z bydgoskiej „drogówki” zatrzymali kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość o 93 km/h. Popełnione wykroczenia mundurowi zarejestrowali policyjnym wideorejestratorem. 23-latek oprócz tego, że został ukarany mandatem stracił również prawo jazdy.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Bydgoszczy w swojej codziennej służbie mają do czynienia z różnymi sprawcami łamiącymi przepisy ruchu drogowego. Funkcjonariusze patrolując drogi radiowozami wyposażonymi w wideorejestratory nagrywają zachowania kierowców i „rozliczają” za popełnione wykroczenia. 

W niedzielę, 23.07. br., po godz. 15:00, bydgoski patrol „drogówki” namierzył kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość o 93 km/h. Zdarzenie miało miejsce na Trasie Uniwersyteckiej, gdzie na tym odcinku drogi obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h. Pomiar prędkości samochodu marki Audi A4 wskazał 143 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli. 23-latek oprócz tego, że został ukarany mandatem w wysokości 500 zł i 10 pkt. karnymi, stracił również prawo jazdy.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

Film Przekroczył prędkość i stracił prawo jazdy

Pobierz plik Przekroczył prędkość i stracił prawo jazdy (format mp4 - rozmiar 19.97 MB)

Powrót na górę strony