Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny piękny gest

Data publikacji 28.07.2017

Policjanci z Komisariatu II Policji w Kielcach odwiedził kolejny nietypowy gość. 26-letnia Monika wraz z opiekunką z zajęć terapii plastycznych MOPR w Kielcach zawitały w progi jednostki z własnoręcznie wykonanym przez 26-latkę plakatem. Był on prezentem w ramach podziękowań dla funkcjonariuszy z okazji ich minionego święta.

To już druga taka piękna niespodzianka, którą policjantom sprawiły mieszkanki Kielc. Ostatnio Komisariat II Policji w Kielcach odwiedziła 12-letnia Julita, a wczoraj rano, 27.07.br., 26-letnia Monika. Obie w ten sposób chciały podziękować stróżom prawa za ich codzienną służbę z okazji minionego Święta Policji.

Pani Monika do jednostki przyszła wraz z opiekunką z zajęć terapii plastycznych MOPR w Kielcach Panią Anną. Kobiety przekazały policjantom przepiękny prezent, własnoręcznie przygotowany plakat przez 26-latkę, przedstawiający pracę Policji widzianą okiem reżyserów filmów i autorów artykułów prasowych. Kobieta z pewną nieśmiałością wręczając swoje rękodzieło złożyła najserdeczniejsze życzenia z okazji Święta Policji, przepraszając jednocześnie za spóźnienie, gdyż nie zdążyła na czas go dokończyć. Oczywiście nie miało to najmniejszego wpływu na radość policjantów z faktu docenienia ich służby.

Policjanci nie kryli też zadowolenia oraz dumy, że mogli w ostatnich dniach doświadczyć tak sympatycznych gestów ze strony mieszkanek Kielc.

(KWP w Kielcach / mw)

Powrót na górę strony