Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolizja i nielegalne perfumy

Data publikacji 02.08.2017

W miejscowości Młynek doszło do kolizji. Podczas oględzin pojazdu policjanci znaleźli kilkaset flakonów perfum. Prawdopodobnie zostały oznaczone nielegalnymi znakami towarowymi. Za spowodowanie kolizji i brak prawa jazdy kierowcę ukarano mandatem w wysokości 1 tys. zł.

Wczoraj, 01.08.br., rano, na drodze krajowej K-9 w miejscowości Młynek doszło do wypadku. Policjanci ustalili, że kierujący peugotem 28-latek podczas wyprzedzania vw golfa stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożną skarpę. Wyprzedzające auto przewróciło się, a jego pasażer doznał urazu ręki. Kierujący peugotem był trzeźwy, lecz nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Podczas czynności związanych z kolizją policjanci znaleźli ponad 660 flakonów z perfumami.

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą będą ustalać czy mężczyzna brał udział w przestępstwie z Ustawy Prawo własności przemysłowej. Grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 2.

28-latek za spowodowanie kolizji drogowej oraz kierowanie autem bez posiadania uprawnień został ukarany mandatem karnym w wysokości 1 tys. złotych.

(KWP w Kielcach / mk)

Powrót na górę strony