Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

II miejsce dla polkowickiego policjanta w zawodach biegowych na dystansie 10 km

Data publikacji 04.08.2017

Aspirant Łukasz Leśniak z Komisariatu Policji w Chocianowie zajął II miejsce w zawodach biegowych na dystansie 10 km. Funkcjonariusz rywalizował w kategorii służb mundurowych. Impreza pod nazwą „Bieg Rezerwistów Pośród Barytowych Wzgórz” odbyła się w powiecie jaworskim. Organizatorem była Jednostka Poszukiwawczo - Ratownicza „Baryt”.

Impreza była otwarta dla wszystkich sympatyków biegania. Zawody rozgrywane były na dystansie 10 km, po trasie asfaltowej. W rywalizacji służb mundurowych, na tej trudnej trasie, przy mocno grzejącym słońcu oraz biegnąc w umundurowaniu służbowym - II miejsce zajął policjant aspirant Łukasz Leśniak. Funkcjonariusz, na co dzień pełniący służbę w Komisariacie Policji w Chocianowie, w zespole dochodzeniowo - śledczym.

Bieganie to jedna z jego pasji. Do startów w zawodach, głównie z przeszkodami, „zaraził” się od kolegi z komisariatu, z którym regularnie bierze udział w tego typu przedsięwzięciach sportowych. Tym razem musiał pojechać sam i jak się okazało z dobrym rezultatem.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony