Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków i udział w ich obrocie

Data publikacji 10.08.2017

Kryminalni z toruńskiej komendy doprowadzili do sądu 47-latka zatrzymanego za łamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Policjanci na terenie jego posesji w gminie Lubicz znaleźli 2,5 kg amfetaminy i ponad 200 g marihuany. Sąd zadecydował o aresztowaniu 47-latka na najbliższe trzy miesiące.

Dzisiaj (10.08.17) kryminalni z toruńskiej komendy doprowadzili do sądu 47-latka, mieszkańca gminy Lubicz podejrzanego o łamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Przypomnijmy: zatrzymanie mężczyzny to efekt pracy kryminalnych z toruńskiej komendy zajmujących się przestępczością narkotykową. Policjanci już od pewnego czasu mieli przypuszczenia, że mężczyzna ten może łamać prawo. Gdy funkcjonariusze weszli do domu jednorodzinnego zajmowanego przez 47-latka potwierdziły się ich ustalenia. Tam znaleźli 2,5 kg amfetaminy i ponad 200 g marihuany. Część z narkotyków była zakopana w ogródku, a w ich odnalezieniu pomagał specjalnie wyszkolony do takich zadań pies.

Właściciel zakazanych środków trafił prosto do policyjnej celi. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i udziału w ich obrocie. 47-latek jest recydywistą dlatego grozi mu od 2 do 15 lat więzienia.

Sąd, na wniosek organów ścigania, aresztował 47-latka na najbliższe trzy miesiące.

(KWP w Bydgoszczy / kp)

 

Powrót na górę strony