Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W Barcinie zabezpieczyli nielegalne automaty do gier

Data publikacji 10.08.2017

8 nielegalnych automatów do gier zabezpieczyli żnińscy mundurowi wspólnie z funkcjonariuszami KAS na terenie gminy Barcin. Za prowadzenie nielegalnego hazardu grozi wysoka kara pieniężna, kara pozbawienia wolności do lat 3 albo obie te kary łącznie.

Funkcjonariusze zajmujący się przestępczością gospodarczą w Komendzie Powiatowej Policji w Żninie ustalili, że w gminie Barcin znajduje się lokal, w którym prowadzone są nielegalne gry na automatach. Mundurowi postanowił zweryfikować tę informację. Wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej pojechali na miejsce. W efekcie podjętych czynności ujawnili 8 sztuk działających nielegalnych automatów do gier. Maszyny zostały zabezpieczone. Dalsze czynności w tej sprawie przeprowadzi KAS.

Za prowadzenie nielegalnych gier na automatach grozi kara administracyjna po 100 tys. złotych za każdy automat oraz odpowiedzialność karna wynikająca z kodeksu karnego–skarbowego – wysoka kara pieniężna oraz kara pozbawienia wolności do lat 3 albo obie te kary łącznie.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

Film W Barcinie zabezpieczyli nielegalne automaty do gier

Pobierz plik W Barcinie zabezpieczyli nielegalne automaty do gier (format mp4 - rozmiar 12.65 MB)

Powrót na górę strony