Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jechali za szybko i stracili prawa jazdy

Data publikacji 11.08.2017

Wczoraj policjanci staszowskiej drogówki zatrzymali trzem kierującym prawa jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości na obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h. Oprócz mandatu i punktów karnych kierującym zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami.

Tylko wczorajszego popołudnia  policjanci staszowskiej drogówki, zatrzymali trzech kierujących za przekroczenie dopuszczalnej prędkości na obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h. Mundurowi często do pomiaru prędkości na drogach wykorzystują radiowozy wyposażone w wideorejestratory.  Pierwszy kierujący 33-latek z Podkarpacia na drodze krajowej w gminie Połaniec kierując renaultem  tuż  po godz. 15:00 w obszarze zabudowanym  jechał z prędkością 119 km/h. Kolejny kierujący 41-latek  ze Śląska jadąc samochodem marki Kia przed godziną 18:00 rozpędził się do 116 km/h. 69-latek z powiatu sandomierskiego po godzinie19:00 kierując  osobowym  renaultem jechał 110 km/h. Obydwaj jechali w obszarze zabudowanym na  terenie gm. Połaniec.  We wszystkich ujawnionych przypadkach  kierujący zostali ukarani mandatami oraz stracili prawo jazdy na 3 miesiące.

Policjanci apelują do zmotoryzowanych o stosowanie się do obowiązujących  ograniczeń prędkości  gdyż ich łamanie skutkować będzie nakładaniem mandatów z zatrzymywaniem uprawnień włącznie.

Opr. MD

Źródło: KPP w Staszowie


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 3.41 MB)


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 2.4 MB)

Powrót na górę strony