Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Po służbie zatrzymał poszukiwanego

Data publikacji 17.08.2017

Spostrzegawczość bielańskiego policjanta doprowadziła do zatrzymania poszukiwanego mężczyzny. Policjant Wydziału Kryminalnego Komendy Rejonowej Policji Warszawa V będąc po służbie, zauważył na terenie placówki handlowej mężczyznę, który rysopisem przypominał osobę, która ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. Współpraca z policjantami z białołęckiego komisariatu doprowadziła do zatrzymania Roberta A . Teraz 48-latek spędzi najbliższe 3 lata w zakładzie karnym.

Poszukiwanego nakazem doprowadzenia do Aresztu Śledczego Warszawa Służewiec, wydanym przez siedlecki Sąd Rejonowy, zauważył policjant wydziału kryminalnego bielańskiej komendy. Kryminalny w czasie wolnym od służby wraz z rodziną robił zakupy. W pewnym momencie zauważył mężczyznę, który od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Funkcjonariusz natychmiast zareagował, wezwał wsparcie i wspólnie z policjantami z białołęckiego komisariatu zatrzymał poszukiwanego. Robert A. teraz najbliższe 3 lata spędzi w zakładzie karnym.

(KSP / ig)

Powrót na górę strony