Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Skradziony dodge odzyskany

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej odzyskali warte 70 tys. zł. auto marki Dodge Challenger. Samochód został skradziony podczas włamania do garażu i pomieszczeń gospodarczych w miejscowości Małaszewicze Duże. Do zdarzenia doszło pod koniec lipca bieżącego roku. Łupem sprawcy padły wówczas dodatkowo narzędzia warsztatowe. Całość strat oszacowana została przez pokrzywdzonego obywatela Białorusi, na kwotę ponad 70 tys. zł.

Sprawą zajęli się kryminalni z Komisariatu Policji w Terespolu. Policjanci w toku prowadzonych czynności ustalili personalia mężczyzny podejrzewanego o dokonanie włamania. Okazał się nim 44-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska.

Mężczyzna usłyszał już zarzut, jednak nie przyznał się do tego co zrobił ze skradzionym pojazdem.

Pomimo tego funkcjonariusze nadal prowadzili intensywne czynności w celu ustalenia wszystkich okoliczności sprawy w tym m.in. ustalenia miejsca ukrycia dodge'a. Na podstawie materiałów operacyjnych bialscy policjanci odnaleźli auto i odzyskali również część skradzionego wówczas mienia. Dzisiaj samochód  przekazany został właścicielowi.

(KWP w Lublinie / mg)

  • Skradziony dodge odzyskany
  • Skradziony dodge odzyskany
Powrót na górę strony