Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszty za pobicie ze skutkiem śmiertelnym

Data publikacji 18.08.2017

Policjanci z Serocka wspólnie z kolegami wydziału kryminalnego legionowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło kilka dni temu podczas spotkania prawdopodobnie zakrapianego alkoholem. Dwaj mężczyźni w wieku 28 i 36 lat usłyszeli w prokuraturze zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Sąd zastosował względem nich trzymiesięczny areszt.

Zdarzenie miało miejsce kilka dni temu. Policjanci z Serocka otrzymali zgłoszenie o pobitym mężczyźnie leżącym na klatce schodowej w jednym z bloków na terenie Jadwisina. Mundurowi natychmiast pojechali pod wskazany adres. Na miejscu okazało się, że mężczyzna już nie żyje. Zarówno mundurowi, jak i przybyli na miejsce kryminalni, natychmiast zaczęli ustalać świadków oraz okoliczności w jakich doszło do zdarzenia.

Jak ustalili policjanci, w jednym z lokali w budynku wielorodzinnym miała miejsce zakrapiana alkoholem impreza. Między uczestnikami doszło do sprzeczki, w wyniku której Paweł K. i Tomasz. K dotkliwie pobili swojego znajomego. Policjanci zatrzymali obu mężczyzn.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego przez śledczych 28-letni Tomasz K. i 36-letni Paweł K. zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Sąd zdecydował o ich trzymiesięcznym aresztowaniu. Mężczyznom za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KSP / mw)

  • policjanci prowadzą zatrzymanego
  • policjant prowadzi zatrzymanego
Powrót na górę strony