Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczali XI Zlot Motocykli w Choceniu

Data publikacji 21.08.2017

Przez trzy dni minionego weekendu, 18-20 sierpnia br., odbywał się XI Ogólnopolski Zlot Motocykli. Mundurowi zabezpieczali imprezę nad jeziorem Borzymowskim i paradę kilkuset motocykli na trasie Choceń-Włocławek-Choceń. Dzięki staraniom policjantów całe wydarzenie przebiegło spokojnie.

Od piątku, 18 sierpnia br., do niedzieli, 20 sierpnia br., nad jeziorem Borzymowskim w gminie Choceń (pow. włocławski) odbywał się XI Ogólnopolski Zlot Motocykli. W imprezie wzięło udział kilkuset motocyklistów z całej Polski. Na miejscu nie mogło zabraknąć policjantów. Mundurowi dbali o bezpieczeństwo wydarzeń nad jeziorem i na drogach prowadzących na zlot.

Jedną z atrakcji była parada kilkuset motocykli, która odbyła się w sobotę, 19 sierpnia br., na trasie Choceń-Włocławek-Choceń. Tu mundurowi również dbali o bezpieczeństwo uczestników. Spokojny przebieg parady można zawdzięczać funkcjonariuszom z Posterunku Policji w Choceniu oraz Wydziału Ruchu Drogowego KMP we Włocławku.

Przez wszystkie dni trwania zlotu policjanci nie odnotowali poważnych zdarzeń na imprezach towarzyszących. Wszyscy uczestnicy bezpiecznie odjechali z samymi miłymi wspomnieniami.

(KWP w Bydgoszczy / mk)

  • policjanci z motocyklistami na trasie na zlot
  • Policjant obserwuje paradę motocyklistów
  • w zakręt wchodzi parada motocyklistów, a obok stoi radiowóz policyjny

Opis filmu: film z zabezpieczania parady motocyklistów

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 5.91 MB)

Powrót na górę strony