Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Biegnie po Koronę Polskich Półmaratonów

Data publikacji 23.08.2017

Zabrzański policjant - kom. Oktawiusz Cieślik ukończył trzeci z pięciu półmaratonów potrzebnych do zdobycia Korony Półmaratonów Polskich. Tym razem zabrzański biegacz wystartował w Wałbrzychu. Aby zdobyć upragniony tytuł, policjant już niedługo pobiegnie w Pile i w Krakowie.

Komisarz Oktawiusz Cieślik wytrwale dąży do realizacji swoich biegowych marzeń. Regularne treningi pozwalają mu utrzymać ciało w dobrej kondycji, co w pracy policjanta, jest bardzo ważne. Pozwala to również zabrzańskiemu policjantowi na stawianie sobie co raz to nowych biegowych celów. W tym roku, jest to zdobycie Korony Polskich Półmaratonów.

Aby móc zdobyć ten tytuł należy w ciągu roku ukończyć 5 wybranych z listy półmaratonów. Komisarz Oktawiusz Cieślik w ubiegłą niedzielę ukończył już swój trzeci w tym roku półmaraton. Wziął udział w "XVIII Toyota Półmaraton Wałbrzych". Jak sam podkreśla, był to jego najtrudniejszy dotychczas bieg, gdyż przez wielu zaliczany jest do biegów górskich. W tym roku na dystansie 21 km i 97 metrów kom. Cieślik finiszował jeszcze podczas półmaratonu warszawskiego i nocnego we Wrocławiu.

Przed nim jeszcze tylko dwa półmaratony. Najbliższy w Pile, a później w Krakowie. Trzymamy kciuki i życzymy sportowych sukcesów.

(KWP w Katowicach / ig)

  • kom. Oktawiusz Cieślik
  • kom. Oktawiusz Cieślik
  • kom. Oktawiusz Cieślik
Powrót na górę strony