Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci walczą z przestępczością narkotykową

Data publikacji 25.08.2017

Zatrzymany mężczyzna, zabezpieczona amfetamina, marihuana, MDMA oraz pieniądze na poczet przyszłych kar to wynik ostatnich działań stołecznych policjantów zwalczających przestępczość narkotykową. 24-letni Kamil N. usłyszał już w prokuraturze zarzut za posiadanie znacznej ilości narkotyków i został tymczasowo aresztowany przez sąd. Może mu grozić kara do 10 lat więzienia.

Policjanci ze stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową w wyniku prowadzonych czynności operacyjnych ustalili, że mieszkaniec warszawskich Włoch może posiadać w mieszkaniu narkotyki.

Funkcjonariusze po zgromadzeniu niezbędnych informacji odwiedzili miejsce zamieszkania Kamila N. W jednym z pokoi, w szafie policjanci znaleźli 74 torebki z roślinnym suszem oraz 43 tabletki niewiadomego pochodzenia. Następnie przeszukano samochód 24-latka. Tam zabezpieczono zawiniątka z białym proszkiem.

Policjanci zatrzymali mężczyznę , od którego zabezpieczono także pieniądze na poczet przyszłych kar.  Środki i substancje, które zostały znalezione w mieszaniu i pojeździe, trafiły do dalszych badań. Okazało się, że jest to około 700 porcji marihuany, kilkadziesiąt „działek” amfetaminy” oraz MDMA. 24-latek został już doprowadzony do ochockiej prokuratury gdzie usłyszał zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Wczoraj został tymczasowo aresztowany przez sąd. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

mb

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 5.66 MB)

Powrót na górę strony