Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany 42-latek i zabezpieczone 4 kg amfetaminy

Data publikacji 29.08.2017

Zabezpieczone 4 kg amfetaminy, środki pieniężne na poczet przyszłych kar i zatrzymany w tej sprawie 42-latek to wynik pracy policjantów z Woli. Funkcjonariusze zabezpieczyli również pojazd, którym poruszał się mężczyzna. Podejrzany Marcin K. usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i decyzją sądu trafił do aresztu na trzy miesiące.

Policjanci z Woli posiadali informację, że na terenie dzielnicy mężczyzna, który porusza się pojazdem marki bmw, może posiadać znaczną ilość narkotyków. Przy al. Prymasa Tysiąclecia zauważyli pojazd będący w ich zainteresowaniu oraz mężczyznę siedzącego w bmw. Po chwili obserwacji podjęli interwencję.

42-latek na widok umundurowanego patrolu Policji był wyraźnie zaniepokojony. Podczas kontroli pojazdu w bagażniku bmw policjanci znaleźli karton, w którym znajdowały się cztery foliowe paczki z białym proszkiem. Wstępne badanie wykazało, że są to ok. 4 kg amfetaminy. Ponadto mężczyzna posiadał przy sobie saszetkę z pieniędzmi w wysokości ponad 20 tys. zł.

42-letni Marcin K. trafił do policyjnej celi. Dalej sprawą zajęli się śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna był wielokrotnie notowany za przestępstwa kryminalne i udział w grupie przestepczej.

Po zgromadzeniu przez nich materiału dowodowego, mężczyzna usłyszał w prokuraturze zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie wobec 42-latka środka izolacyjnego. Sąd aresztował go na trzy miesiące. Teraz może grozić mu kara do 10 lat więzienia.

(KSP / mw)

  • zatrzymany prowadzony przez policjanta
  • zatrzymany prowadzony przez policjanta
  • środki odurzające w bagażniku auta
  • zabezpieczona amfetamina
  • zabezpieczona amfetamina
  • zabezpieczona amfetamina

Film Zatrzymany 42-latek i zabezpieczone 4 kg amfetaminy

Pobierz plik Zatrzymany 42-latek i zabezpieczone 4 kg amfetaminy (format mp4 - rozmiar 28.36 MB)

Powrót na górę strony