Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek w powiecie opoczyńskim

Data publikacji 30.08.2017

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło dziś około godziny 10:40 w miejscowości Radzice Małe w gminie Drzewica.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 6-letni chłopiec jadący na rowerze z niewyjaśnionych przyczyn zjechał gwałtownie do osi jezdni i wjechał pod jadąca w tym samym kierunku skodę octavię. Mimo podjętej na miejscu reanimacji nie udało się uratować dziecka.

Apelujemy o szczególną ostrożność! Pamiętajmy aby bezwzględnie, nawet na chwilę nie pozostawiać dzieci bez opieki w szczególności w rejonie dróg. Są one najczęściej pochłonięte zabawą i nie zwracają uwagi na niebezpieczeństwa. Wczoraj (29 sierpnia br.) w Domasznie również na terenie gminy Drzewica doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. 5-latek jeżdżący po podwórku na hulajnodze wyjechał nagle na drogę wprost przed jadące renault. Na szczęście dziecko nie odniosło żadnych obrażeń.

Przed nami osatnie dni wakacji. Wiele osób wróciło juz do domu z wypoczynku i bedzie spędzać wolny czas w okolicy miejsca zamieszkania. Zadbajmy o swoje pociechy w należyty sposób, a jeśli widzimy sytuacje mogące zagrażać małoletnim nie pozostawajmy obojetni.

(KWP w Łodzi / ig)

Powrót na górę strony