Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Komendant spełnił marzenie Antosia

Data publikacji 01.09.2017

3-letni Antoś był gościem Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie. Marzeniem chłopca było zobaczyć jak pracują policjanci. Antoś zwiedził budynek komendy, przyjrzał się pracy dyżurnych, przymierzył policyjne wyposażenie i zasiadł w fotelu komendanta.

Życzeniem 3-letniego Antosia było choć chwilę poczuć się jak prawdziwy policjant. O taką możliwość, do przełożonego łańcuckich policjantów zwróciła się mama chłopca. Komendant Powiatowy Policji w Łańcucie nadkom. Andrzej Żygadło postanowił spełnić to marzenie i pokazać mu pracę policjantów "od kuchni”.

Zwiedzenie jednostki chłopiec rozpoczął od gabinetu komendanta. Antoś z dumą zasiadł w fotelu najważniejszego łańcuckiego policjanta. Chłopiec chętnie przymierzał elementy policyjnego umundurowania oraz pozował do pamiątkowych zdjęć. Jednak największe wrażenie zrobiły na nim ciężkie, policyjne kajdanki.

Po spotkaniu z komendantem przyszedł czas na zwiedzanie komendy. Mały gość miał możliwość przyjrzenia się z bliska pracy policjantów oraz zobaczenia pomieszczeń nowej Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie. Z zainteresowaniem oglądał nowoczesne wyposażenie dyżurki, zaglądał do policyjnego aresztu, podziwiał radiowozy. Na pamiątkę wizyty komendant wręczył Antosiowi policyjnego misia, który od razu przypadł chłopcu do gustu.

(KWP w Rzeszowie / ig)

  • Antoś zwiedza jednostkę policji w Łańcucie
  • Antoś zwiedza jednostkę policji w Łańcucie
  • Antoś zwiedza jednostkę policji w Łańcucie
Powrót na górę strony