Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sportowe sukcesy dzielnicowego

Data publikacji 04.09.2017

To już kolejne sportowe sukcesy dzielnicowego gminy Wróblew st.asp. Bohdana Tułacza z Komisariatu Policji w Błaszkach. Od ponad roku „zaraził” się on pasją biegania na długich dystansach. Od tej pory praktycznie każdą wolną chwilę przeznacza na swoją pasję. W miarę możliwości chętnie sprawdza się w sportowej rywalizacji biorąc udział w różnego rodzaju sportowych zawodach, w których często zajmując czołowe miejsca.

Ostatnie zawody, w których brał udział st.asp. Bohdan Tułacz miały miejsce 27 sierpnia 2017 r. w miejscowości Rzgów k/ Konina. Odbyła sie tam V edycja Biegu Służb Mundurowych na dystansie 10 kilometrów. Bohdan Tułacz zajął tam II miejsce w kategorii policjantów, zdobywając tytuł - I Vicemistrza Wielkopolski. Należy zaznaczyć, że w biegu tym brali również udział dwaj inni policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu, gdzie asp. Grzegorz Dziedzic zajął 7 miejsce, zaś sierż. sztab. Marcin Maślak 15 miejsce.

Nasz pasjonat biegów potrzebował tylko kilkudziesięciu godzin wypoczynku aby wystartować w kolejnych zawodach służb mundurowych. Już następnego dnia wystartował w II Cross Półmaratonie – Baster Run 2017 w miejscowości Murowaniec k/ Kalisza zajmując zaszczytne I miejsce.

Po tych sukcesach miał tylko tydzień na regenerację organizmu, gdyż w dniu 2 września 2017 r. wziął udział w nocnym – „BMW Półmaratonie Praskim” w Warszawie. Zajął w nich 368 miejsce na 8 tysięcy uczestników. Ustanowił tam też swój dotychczasowy rekord życiowy na dystansie 21.095 kilometrów, uzyskując czas 01.28.57.

Miejmy nadzieję, że w najbliższych 6 zawodach biegowych, w których ma zamiar uczestniczyć, pobije swój rekord. Należy zaznaczyć, że jeszcze w tym roku czeka go debiut w maratonie, który odbędzie się w październiku br. w Poznaniu.

(KWP w Łodzi / mw)

  • Sportowe sukcesy dzielnicowego
  • Sportowe sukcesy dzielnicowego
  • Sportowe sukcesy dzielnicowego
Powrót na górę strony