Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Białostocka policjantka na medal

Data publikacji 11.09.2017

Funkcjonariuszka, st. post. Izabela Kłosowska, na co dzień jest policjantką białostockiej patrolówki. Poza służbą jej pasją jest kolarstwo, w którym zdobywa szereg medali. W sierpniu i we wrześniu br. stanęła na podium trzykrotnie, zdobywając za każdym razem złoto.

Starszy posterunkowy Izabela Kłosowska jest policjantką od kwietnia ubiegłego roku. Na co dzień pełni służbę w Wydziale Patrolowo-Interwencyjnym Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Bycie funkcjonariuszem umiejętnie łączy z realizacją pościgów … ale tych w peletonie.

4 sierpnia br. w Bukowinie Tatrzańskiej, w ramach Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym realizowanych po raz pierwszy podczas 74. wyścigu Tour de Pologne amatorów Policji, funkcjonariuszka z WPI KMP w Białymstoku zajęła I miejsce, zdobywając tym samym tytuł mistrzyni Polski Policjantów.

Tytuł Mistrzyni w kolarstwie szosowym, tym razem Województwa Podlaskiego, przypadł również starszej posterunkowej Izabeli Kłosowskiej. Wśród kobiet, policjantka zdobyła złoty medal w miejscowości Paproć Duża w powiecie zambrowskim, gdzie 27 sierpnia br. odbyły się III Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego oraz III Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Służb Mundurowych w Kolarstwie szosowym, objęte honorowym patronatem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Jarosława Zielińskiego.

Ponadto, białostocka policjantka nie miała sobie równych w dniu 3 września br. w Żyrardowie, gdzie odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym współorganizowane przez Komendę Główną Policji i Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Starszy posterunkowy Izabela Kłosowska zdobyła tam tytuł mistrzyni Polski Służb Mundurowych.

Naszej koleżance gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

(KWP w Białymstoku / mw)

  • Białostocka policjantka na medal
  • Białostocka policjantka na medal
  • Białostocka policjantka na medal
  • Białostocka policjantka na medal
  • Białostocka policjantka na medal
  • Białostocka policjantka na medal
Powrót na górę strony