Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Turniej charytatywny o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Strzelinie

Data publikacji 12.09.2017

Na stadionie miejskim w Strzelinie odbył się turniej charytatywny o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Strzelinie. W rozgrywkach udział brały drużyny mundurowych ze Strzelina, Wrocławia i Oleśnicy oraz ratownicy medyczni i strażacy, a także samorządowcy z powiatu strzelińskiego. Celem tego przedsięwzięcia było zebranie funduszy dla zmagających się z chorobą i niepełnosprawnością Łukasza Karasia i Jakuba Wiaderka.

W piątek 8 września br. na stadionie miejskim w Strzelinie odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Strzelinie organizowany przez st. asp. Krzysztofa Szczepańskiego we współpracy z członkami Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Strzelinie, Stowarzyszenia IPA Region Strzelin, Burmistrza Miasta i Gminy Strzelin, Zarządu Terenowego NSZZP w Strzelinie.

W turnieju wzięły udział m.in. drużyny policjantów ze Strzelina i Wrocławia, funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Strzelinie i Oleśnicy, ratowników medycznych, strażaków oraz samorządowców z powiatu strzelińskiego. Celem turnieju było zebranie funduszy dla zmagających się z chorobą i niepełnosprawnością Łukasza Karasia i Jakuba Wiaderka.

Dziękujemy organizatorom, fundatorom nagród i pucharów, osobom wspierającym inicjatywę, pracownikom policji, a przede wszystkim darczyńcom za pomoc w organizacji turnieju. Do zobaczenia za rok!

(KWP we Wrocławiu / jch)

  • Turniej charytatywny
  • Turniej charytatywny
  • Turniej charytatywny
  • Turniej charytatywny
  • Turniej charytatywny
  • Turniej charytatywny
Powrót na górę strony