Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kto widział wypadek? Poszukujemy świadków

Data publikacji 13.09.2017

Łęczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Biesiadki, w gminie Cyców, na trasie W-829. Minionej nocy na skutek potrącenia śmierć na miejscu zdarzenia poniosła 36–letnia mieszkanka tej miejscowości. Kobieta została potrącona przez nieznany pojazd, którego kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalając okoliczności wypadku i zwracają się do świadków zdarzenia by zgłaszali się do Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.

Wczoraj, 12.09.br., po godzinie 21:00, policjanci łęczyńskiej komendy zostali wezwani do potrącenia na drodze wojewódzkiej W-829 w miejscowości Biesiadki. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, kierujący nieustalonym dotąd pojazdem potrącił będącą na jezdni 36-letnią kobietę. Poniosła ona śmierć na miejscu. Kierujący samochodem uciekł z miejsca wypadku nie próbując nawet udzielić kobiecie pomocy. Oględziny miejsca zdarzenia były wykonywane z udziałem prokuratora oraz biegłych z zakresu medycyny sądowej i wypadków drogowych. Prowadzone były do godzin porannych.

Czynności wykrywcze w tej sprawie wciąż trwają. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia i jednocześnie apelują do świadków. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że sprawca mógł poruszać się samochodem marki Audi ponieważ na miejscu wypadku zabezpieczono elementy przedniej atrapy takiego samochodu.

Każda informacja na temat sprawcy może okazać się cenna. W tej sprawie należy kontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Łęcznej bezpośrednio lub telefonicznie pod numerem telefonu 997 lub (81) 752-72-10.

(KWP w Lublinie / mw)

Powrót na górę strony