Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mistrzowski puchar dla górowskiej policjantki w zawodach MTB

17 września br. w Sławie (woj. lubuskie) odbył się finał cyklu zawodów w kolarstwie górskim Solid MTB Maraton. Ponad 200 zawodników w duchu sportowej rywalizacji mierzyło swoje siły na trzech nienależących do łatwych odcinkach. Na 29-kilometrowym dystansie, bezkonkurencyjna okazała się policjantka z górowskiej komendy - sierż. Joanna Jarząb.

 W niedzielę, odbył się finał zawodów w kolarstwie górskim Solid MTB Maraton. Wystartowało w nim ponad 200 uczestników. Trasa była bardzo wymagająca, z długimi podjazdami i urozmaiconymi „singlami”, a obejmowała trzy dystanse: MINI ok. 29 kilometrów, MEGA ok. 44 kilometry i GIGA ok. 67 kilometrów.

Finał obejmował 8 cykli, z czego 5 najlepszych startów w sezonie 2017 liczonych było do klasyfikacji generalnej. W kategorii OPEN kobiet bezapelacyjnie zwyciężyła sierż. Joanna Jarząb wygrywając również w swojej kategorii wiekowej.

Funkcjonariuszka, na co dzień służbę pełni w pionie prewencji, a kolarstwem pasjonuje się od ponad dwóch lat osiągając w zawodach bardzo dobre wyniki.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

(KWP we Wrocławiu / kp)

 

  • sierż. Joanna Jarząb podczas zawodów
  • statuetka za zajęcie pierwszego miejsca
  • najlepsze zawodniczki na podium
  • najlepsze zawodniczki na podium
Powrót na górę strony