Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant z Gliwic dwa razy stanął na podium

Data publikacji 20.09.2017

Gliwicki policjant zajął III miejsce w kategorii Fitness Plażowe Atletyczne Open w zawodach Grand Prix Fiwe, rozegranych w Warszawie. Oprócz tego zdobył II miejsce w kategorii Fitness Plażowe Atletyczne Open w zawodach Kamienna Rzeźba w Strzegomiu. Teraz Marcin przygotowuje się do eliminacji do mistrzostw świata.

Starszy sierżant Marcin Dziadczyk na co dzień służy w I Komisariacie Policji w Gliwicach, ścigając sprawców wykroczeń. Poza służbą oddaje się zaś swojej sportowej pasji i rzeźbi sylwetkę, co, jak widać, przynosi efekty. Nasz kolega zajął we wrześniu miejsca trzecie i drugie w zawodach fitness. Pierwszy konkurs - Fitness Plażowe Atletyczne Open - to jednocześnie eliminacje do reprezentacji Polski na Arnold Classic Europe w Barcelonie.

Grand Prix Fiwe są pierwszymi zawodami, w których Marcin brał udział w tym roku. Wcześniej, w listopadzie 2016 r. wystartował w mistrzostwach świata.

Policyjny kulturysta w najbliższym czasie planuje swój udział w kilku prestiżowych imprezach: Diamond Cup w Katowicach i Pucharze Polski w Białymstoku, będącym jednoczenie eliminacjami do mistrzostw świata.

(KWP w Katowicach / ig)

  • Marcin Dziadczyk, Foto źródło: FB - Sylwester Szymczuk bodybuilding Photography
  • Marcin Dziadczyk, Foto źródło: FB - Sylwester Szymczuk bodybuilding Photography
Powrót na górę strony