Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Gostyniński policjant na podium w zawodach MMA

Data publikacji 26.09.2017

Posterunkowy Krzysztof Osmałek z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie stanął na podium podczas V Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w MMA w Toruniu, które odbyły się tydzień temu. W kategorii 66 kg zajął wysokie II miejsce. Gratulujemy!

Do rywalizacji w mistrzostwach, które odbyły się w toruńskiej hali widowiskowo-sportowej, zgłosiło się kilkudziesięciu zawodników, m.in. funkcjonariusze Policji, Biura Ochrony Rządu, Straży Miejskiej oraz żołnierze, strażacy, strażnicy więzienni czy celnicy. Głównym celem zawodów była integracja społeczności mundurowych w sportowym i koleżeńskim duchu, promowanie sztuk walki i wszechstronnego treningu, którego efekty przekładają się na skuteczność w codziennej służbie, a więc i bezpieczeństwo. Reprezentant gostynińskiej komendy odniósł kolejny duży sukces w swojej sportowej karierze stając na podium. Posterunkowy Krzysztof Osmałek stanął na podium w rywalizacji MMA (ang. Mixed Martial Arts) w kategorii 66 kg. W turnieju zajął wysokie drugie miejsce.

Policjant na co dzień służy w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym gostynińskiej komendy Policji. Sportami walki interesuje się od najmłodszych lat, a od pięciu sukcesywnie trenuje MMA.

Koledze Krzysztofowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

(KWP w Radomiu / mw)

Powrót na górę strony