Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci ze Szczucina uratowali niedoszłą samobójczynię

Data publikacji 27.09.2017

Dzięki szybkiej interwencji szczucińskich policjantów, żyje 23-letnia mieszkanka Tarnowa, która miała myśli samobójcze. Zdesperowana kobieta chciała skoczyć z mostu do Wisły.

W poniedziałek (25 września br.) 23-latka z Tarnowa poinformowała znajomych, że odbierze sobie życie. Poszukiwania kobiety były prowadzone przez policjantów z KMP w Tarnowie , jak również przez policjantów Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej z uwagi na informacje, iż może ona przebywać na terenie Powiatu Dąbrowskiego.

Około godziny 22.00 funkcjonariusze Komisariatu Policji w Szczucinie otrzymali informację, iż mieszkanka Tarnowa, która ma myśli samobójcze znajduje na terenie miasta Szczucin. Postanowili sprawdzić okolice, w tym rejon mostu na Wiśle. W trakcie patrolu zauważyli kobietę stojącą na moście. Gdy podeszli do niej, oznajmiła, że skoczy do Wisły. Podczas prowadzonej rozmowy z kobietą policjanci skutecznie odwiedli ją od myśli samobójczych. Funkcjonariusze przekazali 23-latkę przybyłej na miejsce załodze Pogodowa Ratunkowego, która zabrała niedoszłą samobójczynię do szpitala. Tylko dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu policjantów mieszkanka Tarnowa żyje.

(KWP w Krakowie / kp)

 

Powrót na górę strony
Polska Policja