Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejni policjanci wyróżnieni przez Komendanta Wojewódzkiego

Data publikacji 26.09.2017

W dniu 26 września br. w Sali Konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie szef zachodniopomorskiego garnizonu insp. Jacek Cegieła wręczył kilkudziesięciu mundurowym nagrody pieniężne. W ten sposób Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie podziękował im za wzorowe wykonywanie zadań służbowych, profesjonalizm i zaangażowanie. Na wręczenie nagród zostali zaproszeni funkcjonariusze z zachodniopomorskiego garnizonu razem ze swoimi przełożonymi. Wśród nich znaleźli się między innymi policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, KMP w Szczecinie, KPP W Kołobrzegu, KPP w Świdwinie.

Podczas uroczystości nagrody pieniężne z rąk szefa zachodniopomorskiego garnizonu odebrało  ponad dwudziestu  funkcjonariuszy, którzy w ostatnim czasie wykazali się dużym  zaangażowaniem  i profesjonalizmem w realizacji powierzonych im obowiązków.
Ich wzorowa postawa, rzetelność oraz aktywność doprowadziły do wykrycia i realizacji spraw o charakterze kryminalnym. Mundurowi zostali wyróżnieni za wzorową postawę podczas realizacji zadań w służbie, między innymi za realizację spraw dotyczących zabezpieczenia plantacji marihuany, zatrzymania osób wprowadzających przez Internet niedopuszczonych do obrotu w Polsce substancji, czy zatrzymania sprawców rozboju itp.
Nagrodzeni zostali również funkcjonariusze pionów Prewencji min. za wzorowe zabezpieczenie imprezy masowej „Nagle nad morze” odbywającej się na terenie powiatu kołobrzeskiego, czy też dzielnicowi z KPP w Świdwinie za sumienność i zaangażowanie w realizacji codziennych obowiązków służbowych.  
Nagrodzeni funkcjonariusze są wzorem do naśladowania dla innych mundurowych, a zakończone przez nich sprawy budują pozytywny wizerunek Policji w środkach masowego przekazu.
Wszystkim nagrodzonym policjantom szef zachodniopomorskiego garnizonu życzył dalszych sukcesów zarówno zawodowych, jak i w życiu prywatnym.

Zespół Prasowy KWP /IK

 

Powrót na górę strony