Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

III Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie i Przewodniczącego NSZZ Policjantów województwa zachodniopomorskiego

Data publikacji 28.09.2017

Wczoraj tj. 27 września br. na strzelnicy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie odbyła się III edycja Zawodów Strzeleckich o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie i Przewodniczącego NSZZ Policjantów województwa zachodniopomorskiego.

Od godzin porannych na strzelnicy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie trwały zmagania repre­zentantów wszystkich jednostek terenowych Policji województwa zachodniopomorskiego w zawodach strzeleckich. Policjanci musieli wykazać się nie tylko opanowaniem i celnym okiem, ale również szybką i sprawną reakcją, ponieważ właśnie te cechy decydowały o końcowej klasyfikacji.

W kategorii zespołowej bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja SPAP, trzecie miejsce zajęła Komenda Miejska Policji w Ko­szalinie. Indywidualnie najlepszym strzelcem okazał się Sebastian Cupryjak z KWP w Szczecinie, drugie miejsce zajął funkcjonariusz  ze SPAP- u, a miejsce 3 przypadło w udziale Andrzejowi Borys z KMP w Szczecinie.

Laureatom pamiątkowe puchary i medale wręczyli Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie, mł. insp. Jarosław Pasterski wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Gryfinie, insp. Kazimierzem Piotrowskim i Przewodniczącym NSZZ Policjantów województwa zachodnio-pomorskiego Marianem Boguszyńskim.

(KWP w Szczecinie / mg)

Powrót na górę strony