Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ugodził nożem znajomego

Data publikacji 02.10.2017

Za usiłowanie zabójstwa będzie odpowiadał 21-latek z gminy Serokomla, który ugodził nożem swego 22-letniego znajomego. Pokrzywdzony w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Zatrzymany 21-latek miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Grozi mu nawet dożywocie.

Łukowscy policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają szczegóły i okoliczności zajścia, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę w gminie Serokomla. Po północy dyżurny łukowskiej jednostki został powiadomiony o dowiezieniu do ośrodka zdrowia w Wojcieszkowie młodego mężczyzny z raną klatki piersiowej. Ze zgłoszenia wynikało, że rana ta została zadana nożem. Pokrzywdzony 22-latek został przewieziony do szpitala, jego stan jest bardzo ciężki.

Już w nocy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 21-latka z gminy Serokomla, który, jak ustalili policjanci, ugodził nożem swego znajomego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że pomiędzy mężczyznami doszło do szarpaniny i kłótni, w trakcie której 21-latek uderzył nożem w klatkę piersiową swego starszego znajomego. Rano na posesji sprawcy policjanci odnaleźli kilkunastocentymetrowy nóż, którym młody mężczyzna ugodził 22-latka.

21-latek, który miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie został zatrzymany w policyjnym areszcie. Już dzisiaj usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

(KWP w Lublinie / jch)

Powrót na górę strony