Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzani o włamania złapani na gorącym uczynku

Data publikacji 02.10.2017

Kryminalni z Bielan zatrzymali trzech mężczyzn, którzy okradli dwa mieszkania na terenie Warszawy. Paweł P., Roman P. i Mirosław I. wpadli w ręce kryminalnych bezpośrednio po włamaniu do jednego z mieszkań. Właściciele okradzionych mieszkań wycenili straty na łączną kwotę ponad 40 tysięcy złotych. Po zatrzymaniu mężczyźni usłyszeli zarzuty. Za włamania grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W wyniku prowadzonej pracy operacyjnej kryminalni z Bielan uzyskali informację o grupie przestępczej dokonującej włamań do mieszkań na terenie Warszawy. Funkcjonariusze niezwłocznie przystąpili do działania. Policjanci prowadzili intensywne czynności operacyjne, dokładnie i wnikliwie analizowali zgromadzony materiał. Każda informacja została sprawdzona i zweryfikowana. Ich ciężka praca przyniosła oczekiwane efekty.

Działania kryminalnych zakończyły się sukcesem. Podczas podjętych czynności policjanci zaskoczyli mężczyzn, którzy wpadli w ręce kryminalnych bezpośrednio po włamaniu. Sprawcy z mieszkania zabrali niemal wszystko co przedstawiało jakąkolwiek wartość, zarówno pieniądze, złotą biżuterię, perfumy i sprzęt AGD, jak również prześcieradła, buty, plecaki, herbatę i kiełbasę. Mężczyźni narazili właścicieli na straty sięgające ponad 40 000 złotych. 37- letni Roman P. 38-letni- Paweł P., i 61-letni Mirosław I. zostali przewiezieni do komendy na Bielanach i osadzeni w policyjnym areszcie.

Mężczyźni już usłyszeli zarzuty za kradzież z włamaniem do dwóch mieszkań. Wobec wszystkich sąd zastosował areszt na okres 3 miesięcy. Mężczyznom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ek/mb

 

Powrót na górę strony
Polska Policja