Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci uratowali desperata

Data publikacji 04.10.2017

Wczoraj funkcjonariusze z Komisariatu Policji I w Kielcach poszukiwali 43 –letniego mieszkańca miasta. Członkowie rodziny zgłosili się do policjantów bo nie mogli się z nim skontaktować i przypuszczali, że może targnąć się na własne życie. Kielczanin, który już przygotował pętlę został odnaleziony w piwnicy swojego bloku przez stróżów prawa z Wydziału Kryminalnego komisariatu mieszczącego się na kieleckim osiedlu Na Stoku.

Wczoraj tj. 3 października br. około godziny 17.00 do funkcjonariuszy z Komisariatu Policji I w Kielcach zgłosiła się żona 43 –letniego mieszkańca miasta, która przekazała, że nie może skontaktować się ze swoim mężem. Kobieta obawiała się, że mąż może targnąć się na swoje życie, gdyż w mieszkaniu pozostawił wszystkie rzeczy osobiste, czego nigdy wcześniej nie robił.

Po zebraniu niezbędnych informacji, policjanci natychmiast zaczęli poszukiwania mężczyzny. W te działania włączyli się m.in. funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego. Postanowili oni ponownie przejechać do mieszkania zaginionego. Tam, okazało się, że ktoś zabrał klucze do piwnicy. Kryminalni od razu postanowili sprawdzić podpiwniczenie budynku pomieszczenia. Chwile później okazało się, że znajduję się tam 43 –latek, który najprawdopodobniej przyszedł do tego pomieszczenia kilka minut wcześniej i zdążył już przygotować sobie pętlę.

Mundurowi na miejsce wezwali zespół karetki pogotowia, a ostatecznie trafił on pod opiekę lekarzy.

(KWP Kielce / mg)

Powrót na górę strony