Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Blisko 900 porcji narkotyków nie trafi na rynek

Data publikacji 06.10.2017

Lwóweccy policjanci ujawnili w jednym z mieszkań na terenie powiatu znaczne ilości środków odurzających i zatrzymali 33-latka podejrzanego o ich rozprowadzanie. Funkcjonariusze zabezpieczyli m.in. marihuanę i metamfetaminę w ilości, z której po podziale można byłoby uzyskać blisko 900 porcji handlowych tych narkotyków oraz 99 tabletek ekstazy. Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyzna odpowie teraz przed sądem.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim stale prowadzą działania wymierzone w przestępczość narkotykową. Podczas ostatniej realizacji opartej na ustaleniach operacyjnych, w wyniku przeszukania jednego z mieszkań na terenie Lwówka Śląskiego, ujawnili i zabezpieczyli znaczną ilość środków odurzających. Była to m.in. marihuana i metamfetamina w ilości, z której po podziale można byłoby uzyskać blisko 900 porcji handlowych oraz 99 tabletek ekstazy.

W mieszkaniu funkcjonariusze zatrzymali także 33-letniego mężczyznę podejrzanego o naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Policjanci nadal ustalają czy zajmował się on także rozprowadzaniem środków odurzających. O dalszym losie podejrzanego zadecyduje teraz sąd.

(KWP we Wrocławiu / mw)

  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki

Film Blisko 900 porcji narkotyków nie trafi na rynek

Pobierz plik Blisko 900 porcji narkotyków nie trafi na rynek (format mp4 - rozmiar 3.58 MB)

Powrót na górę strony
Polska Policja