Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla służb od rodziny zaginionego mężczyzny

Data publikacji 12.10.2017

Podziękowania dla osób zaangażowanych w poszukiwanie zaginionego 46-letniego chełmianina ukazały się w jednym z lokalnych tygodników. Członkowie rodziny dziękują poszczególnym służbom za zaangażowanie i pomoc w tym trudnym dla wszystkich czasie. Szczególne słowa skierowane są do dowodzącego poszukiwaniami podkom. Adriana Kochana. Po dwóch dniach przeszukiwania kompleksów leśnych zakończyły się one szczęśliwie odnalezieniem zaginionego 46-latka.

W ubiegłym tygodniu policjanci z chełmskiej komendy poszukiwali zaginionego 46-letniego mieszkańca Chełma. Informację o jego zaginięciu dyżurny komendy otrzymał w nocy z poniedziałku na wtorek. Mężczyzna wyjechał z miejsca zamieszkania samochodem i nie powrócił ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania. Najpierw na terenie gminy Wola Uhruska odnaleziony został jego samochód. Tam od wtorku przeszukiwany był kompleks leśny. Mężczyzna został odnaleziony w środę po południu przez funkcjonariuszy straży granicznej w miejscowości Józefów na terenie powiatu włodawskiego, gdy szedł drogą w pobliżu lasu. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia. Po badaniach 46-latkiem zaopiekowali się członkowie rodziny. W tych dniach zaginionego poszukiwało blisko 160 policjantów z Chełma, Włodawy i Krasnegostawu wspieranych przez funkcjonariuszy straży granicznej, straży pożarnej i straży leśnej.

W poniedziałkowym wydaniu jednego z lokalnych tygodników ukazały się podziękowania dla poszczególnych służb i osób zaangażowanych w poszukiwania zaginionego. Członkowie rodziny w szczególny sposób skierowali słowa podziękowań do dowodzącego akcją poszukiwawczą podkom. Adriana Kochana- Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w  Chełmie.

(KWP w Lublinie / mg)
 

Powrót na górę strony