Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Teatrem w narkotyki - Profilaktyczna Grupa Teatralna „Lu PaT” - KWP Gorzów Wlkp.

Data publikacji 16.10.2017

Casting do Profilaktycznej Grupy Teatralnej „Lu PaT”, zachęcił 43 osoby z 14 szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Komisja castingowa miała nie lada problem z wyborem obsady do Grupy, która już niedługo zacznie warsztaty teatralne połączone z przygotowaniem spektaklu pt. „Ja, Ty , My…Oni”, autorstwa Cezarego Żołyńskiego, aktora gorzowskiego Teatru im. Juliusza Osterwy.

Członków grupy wybierali specjaliści: Bartosz Bandura i Cezary Żołyński - aktorzy gorzowskiego Teatru oraz Aleksandra Klimczak z Kuratorium Oświaty, Małgorzata Tyszkiewicz z Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp. oraz sierż. Paulina Dyl z Zespołu Psychologów KWP w Gorzowie Wlkp. Na casting przybyli uczniowie i nauczyciele z następujących placówek: Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wlkp., Zespół Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wlkp., Zespół Szkół Odzieżowych w Gorzowie Wlkp., II Liceum oraz III Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie Wlkp., Szkoła Podstawowa nr 2 w Gorzowie Wlkp (dawne Gimnazjum nr 9), Liceum Plastyczne w Gorzowie Wlkp., Szkoły Podstawowa nr 9 w Gorzowie Wlkp., Szkoła Podstawowa nr 7 (dawne Gimnazjum nr 7), Katolickie Liceum w Gorzowie Wlkp., Technikum Ekonomiczne w Gorzowie Wlkp., Zespół Szkół w Kostrzynie, Technikum nr 8 w Gorzowie Wlkp. i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Witnicy.


Po przesłuchaniach komisja powołała do życia Grupę w składzie:
- Karolina Brzytwa (Zespół Szkół Gastronomicznych),
- Zuzanna Fusiarz (Zespół Szkół Odzieżowych),
- Hubert Konieczny (II Liceum Ogólnokształcące),
- Klaudia Nowacka (Zespół Szkół Odzieżowych),
- Gabriela Gabryszewska (Zespół Szkół Odzieżowych),
- Filip Sawala (Zespół Szkół Odzieżowych),
- Magdalena Pencak (II Liceum Ogólnokształcące),
- Miłosz Aniśko (II Liceum Ogólnokształcące),
- Dominika Okraszewska (Liceum Plastyczne),
- Kamila Stawarska (II Liceum Ogólnokształcące),
- Patryk Wróbel (II Liceum Ogólnokształcące),
- Patryk Kociubiński (II Liceum Ogólnokształcące),
- Roksana Lange (II Liceum Ogólnokształcące),
- Weronika Leszczyńska (II Liceum Ogólnokształcące),
- Jagoda Rybicka (Zespół Szkół Gastronomicznych),
- Patryk Kamiński (Katolickie Liceum),
- Eryk Wojtyś (Zespół Szkół Gastronomicznych).


Przypomnijmy, że nowo powstała grupa przez trzy dni będzie pracowała nad spektaklem pod okiem Cezarego Żołyńskiego i Bartosza Bandury, a 26 października 2017 r. o godz. 10.00 w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Podgórnej 7 w Zielonej Górze oraz 27 października o godz. 10.00 na Sali Kameralnej Teatru im. Juliusza Osterwy przy ul. Teatralnej 9 w Gorzowie Wlkp. odbędą się premiery spektaklu pt. „Ja, Ty , My…Oni”. W ramach przedsięwzięcia Agata Donaj z Zespołu Doboru KWP w Gorzowie Wlkp. wspólnie z pracownikami komórki zorganizowała dla uczestników Castingu stoisko informujące o przyjęciach do Policji. Przedsięwzięcie finansowane jest dzięki środkom Województwa Lubuskiego – Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Zielonej Górze.


Opracował: Wydział Prewencji KWP Gorzów Wlkp.

Powrót na górę strony