Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Białostoccy policjanci udaremnili próbę samobójczą

Data publikacji 16.10.2017

Dzięki zdecydowanej i sprawnej reakcji białostockich policjantów uratowany został 53-latek, który próbował targnąć się na swoje życie. Mundurowi w ostatniej chwili powstrzymali mężczyznę. Białostoczanin trafił pod opiekę lekarzy.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, w miniony piątek przed godziną 20.00 otrzymał informację, że na osiedlu Słoneczny Stok mieszkaniec miasta chce targnąć się na swoje życie. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Zgodnie z pozyskaną przez mundurowych informacją, mężczyzna ten miał przebywać w jednym z pomieszczeń piwnicznych, zaadoptowanych na mieszkanie. Funkcjonariusze weryfikując te informacje, zauważyli przez jedno z okien mężczyznę stojącego na łóżku, który nakładał na szyję przewód, przywiązany do rury gazowej. Mundurowi natychmiast wbiegli do mieszkania 53-latka nie dopuszczając do tragedii. Policjanci udzielili mężczyźnie wsparcia do czasu przybycia na miejsce załogi pogotowia. 53-latek bezpiecznie trafił pod opiekę lekarzy.

Dzięki natychmiastowej reakcji i sprawnej współpracy białostockich policjantów po raz kolejny udało się zapobiec tragedii.

Powrót na górę strony