Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jarosławski policjant na podium Biegu w Arłamowie

Data publikacji 17.10.2017

Mł. asp. Mateusz Banaś z jarosławskiej komendy stanął na najwyższym stopniu podium II Biegu o Puchar Roberta Korzeniowskiego. Zwycięzca biegu na dystansie 19 kilometrów biegł przez cały czas w towarzystwie Roberta Korzeniowskiego. Bieg odbył się w niedzielę w Arłamowie.

W niedzielne przedpołudnie na terenie Arłamowa odbył się „II Bieg o Puchar Roberta Korzeniowskiego. Arłamów 2017”. Bieg rozgrywany był na dwóch dystansach 19 i 36 km. W tym dniu w zmaganiach biegaczom towarzyszył Robert Korzeniowski - czterokrotny złoty medalista igrzysk olimpijskich.

Na starcie biegu stanął również jarosławski policjant mł. aps. Mateusz Banaś. Funkcjonariusz biegł na dystansie 19 km, trasą od Arłamowa poprzez Kwaszeninę i dawną wieś Arłamów. Meta zaplanowana była w Arłamowie. Mł. asp. Mateusz Banaś biegł cały czas w towarzystwie Roberta Korzeniowskiego i jak przyznał, była to motywacja do osiągnięcia dobrych wyników. W czasie tej rywalizacji obaj biegacze rozmawiali ze sobą i wzajemnie wspierali.

Jarosławski policjant przebiegł trasę tego dystansu w czasie 01:13:17 i metę przekroczył jako pierwszy. Tuż za nim na metę wbiegł olimpijczyk Robert Korzeniowski. I to właśnie z rąk Robert Korzeniowskiego zwycięzcy obu dystansów odebrali dyplomy i medale.

  • Foto KPP Jarosław
  • Foto KPP Jarosław
  • Foto KPP Jarosław
Powrót na górę strony