Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tomaszowska policjantka Mistrzynią Świata

Data publikacji 17.10.2017

W dniach 9-16 października 2017r. w stolicy Irlandii w Dublinie odbyły się Mistrzostwa Świata w Teakwon-do. W rywalizacji wzięło udział ponad 2 tysiące zawodników z 59 państw. W reprezentacji Polski znalazła się st. sierż. Marta Mysur policjantka z tomaszowskiej komendy. Otrzymaliśmy informację, że została Mistrzynią Świata w drużynowych technikach specjalnych. Dzięki temu seniorska drużyna Polek okazała się najlepszą drużyną Mistrzostw. Warto przypomnieć, że policjantka ta w tym roku została Mistrzynią Europy. Naszej koleżance gratulujemy występu na najbardziej prestiżowej imprezie na świecie.

Sierż. Marta Mysur urodziła się 17 sierpnia 1989 roku w Łasku. Do Policji wstąpiła w 2012 roku. Od grudnia 2013 r. służy w KPP w Tomaszowie Mazowieckim. Od 17 lat trenuje taekwondo. W Bełchatowskiej Akademii Taekwon-do szkoli się pod okiem trenera Wiktora Karnawalskiego. Zdobyła stopień mistrzowski IV dan i od października 2013 r. jest zawodniczką reprezentacji Polski.

Sierż. Marta Mysur ma wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu pedagogiki resocjalizacyjnej z profilaktyką uzależnień oraz pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Ukończyła także studia podyplomowe w zakresie ekspertyzy dokumentów i badania pisma ręcznego. Planuje rozwijać się z zakresu nauk o wychowaniu na studiach doktoranckich.

Powrót na górę strony