Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nakłaniali do prostytucji i udzielali narkotyki teraz najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie

Data publikacji 18.10.2017

Zarzuty nakłaniania do prostytucji, posiadania oraz udzielania środków odurzających usłyszeli 29-latek i jego o 3 lata starsza wspólniczka, których zatrzymali grudziądzcy policjanci. W mieszkaniach, które wynajmowali funkcjonariusze znaleźli ponad 380g narkotyków. Na wniosek policji i prokuratury sąd zastosował wobec nich areszty na 3 miesiące. Podejrzanym grozi do 10 lat więzienia.

Grudziądzcy policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu uzyskali informację o tym, że 29-letni grudziądzanin i jego o 3 lata starsza wspólniczka ułatwiają dwóm kobietom świadczenie usług seksualnych, czerpiąc z tego korzyści materialne. Kryminalni natychmiast przystąpili do działania i ustalili dwie pokrzywdzone.

Policjanci dwoje sutenerów zatrzymali w miniony piątek (13.10.17). W wynajmowanych przez nich mieszkaniach funkcjonariusze znaleźli ponad 320 g marihuany i prawie 60 g amfetaminy. Zebrany materiał dowodowy wskazuje na to, że narkotyki były udzielane pokrzywdzonym.

Oboje usłyszeli zarzuty nakłaniania do prostytucji, posiadania oraz udzielania środków odurzających. Na wniosek policji i prokuratury sąd zastosował wobec podejrzanych areszty na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi im do 10 lat więzienia.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

Film Nakłaniali do prostytucji i udzielali narkotyki teraz najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie

Pobierz plik Nakłaniali do prostytucji i udzielali narkotyki teraz najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie (format mp4 - rozmiar 20.49 MB)

Powrót na górę strony