Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobiegł w półmaratonie na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach drogowych

Data publikacji 18.10.2017

Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie st. sierż Paweł Śmietana pobiegł w 4. PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim. Dochód przeznaczony jest na rzecz fundacji "Nadzieja" dla osób poszkodowanych w wypadkach drogowych.

Strzyżowski policjant st.sierż. Paweł Śmietana biegi trenuje od 4 lat. Lubi łączyć biegową pasję z pomaganiem – chętnie uczestniczy w imprezach sportowych o charakterze charytatywnym. W marcu br. uczestniczył w Półmaratonie Marzanny „Dla Małych Serc”, z którego dochód przeznaczony był na zakup sprzętu do ratowania dzieci z wadami serca.

30 kwietnia pobiegł w 16. PZU CRACOVIA MARATON, którego dystans wyniósł 42 km i 195 m. Dochód z maratonu przeznaczony był na rzecz operacji i rehabilitacji cierpiącej na czterokończynowe porażenie mózgowe Zuzanny Raczkowskiej – podopiecznej Fundacji Słoneczko. 1 października pobiegł w 11. PZU Bieg Trzech Kopców – pod hasłem „Podziel się kilometrem”.

15 października st.sierż. Paweł Śmietana pobiegł w 4. PZU CRACOVIA PÓŁMARATONIE KRÓLEWSKIM, z którego dochód przeznaczony był dla fundacji „Nadzieja” dla osób poszkodowanych w wypadkach drogowych.

Zgodnie z zapowiedziami funkcjonariusz wciąż podnosi sobie poprzeczkę i realizuje sportowe przedsięwzięcia.
 

Powrót na górę strony