Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za włamanie na tzw. "wybuch"

Data publikacji 18.10.2017

Stołeczni policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do bankomatu. Do zdarzenia tego doszło w sierpniu br. Sprawca doprowadził do detonacji, która uszkodziła maszynę, a następnie ukradł znajdujące się w środku pieniądze. Zatrzymany mężczyzna decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Żmudna praca policjantów z elitarnego wydziału zajmującego się zwalczaniem terroru kryminalnego, doprowadziła do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o włamanie do bankomatu i kradzież znajdującej się w nim gotówki. Zdarzenie miało miejsce 1 sierpnia 2017r., przy ul. Głębockiej w Warszawie. Sprawca dokonał włamania do bankomatu, poprzez zdetonowanie bliżej nieustalonej substancji, a następnie zabrał znajdujące się w środku pieniądze i uciekł.

Jak wynika z pracy operacyjnej Policji, zatrzymany 46-latek typowany jest do innych zdarzeń dotyczących kradzieży z włamaniem do bankomatów na tzw. „wybuch” na terenie garnizonu stołecznego oraz całej Polski.

Mirosław K. był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 6 miesięcy za dokonanie kradzieży z włamaniem na terenie garnizonu małopolskiego. Mężczyzna  od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Po przedstawieniu zarzutów sąd zastosował wobec MIrosława K. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

m.w

 

  • Zatrzymany sprawca kradzieży na tzw. "wybuch"
  • Zatrzymany sprawca kradzieży na tzw. "wybuch"
  • Zatrzymany sprawca kradzieży na tzw. "wybuch"

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 2.14 MB)

Powrót na górę strony