Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci po służbie zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Data publikacji 18.10.2017

W ręce mundurowych z Janowca Wlkp. wczoraj w godzinach popołudniowych wpadł poszukiwany listem gończym 46-latek z Rogowa, w powiecie żnińskim. Mężczyzna miał trafić za kraty, bo uporczywie uchylał się od płacenia alimentów. Dzisiaj trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe pół roku.

Wczoraj tj. 17 października br. policjanci z Komisariatu Policji w Janowcu Wielkopolskim, w powiecie żnińskim po zakończonej służbie wracali do domu. Policjanci w składzie: kierownik rewiru dzielnicowych asp. sztab. Robert Wróblewski i dzielnicowy asp. sztab. Roman Błaszczyk podczas powrotu ustalili, że poszukiwany listem gończym 46-letni mieszkaniec Rogowa może przebywać na terenie jednej z tamtejszych posesji. Pomimo, że byli już po służbie postanowili zweryfikować swoje ustalenia.

Podjęte przez nich czynności doprowadziły do zatrzymania mężczyzny, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Rogowianin był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy we Wrześni za uporczywe uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Po zatrzymaniu mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Dzisiaj tj. 18 października br. zgodnie z nakazem Sądu Rejonowego we Wrześni rogowianin trafił do zakładu karnego. Za jego murami mężczyzna spędzi najbliższe pół roku.

(KWP Bydgoszcz / mg)

Powrót na górę strony