Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zobowiązał się przeprosić barmankę

Data publikacji 11.02.2008

Do piskiego aresztu trafił 17-letni Andrzej N. Kompletnie pijany chłopak był klientem jednego z barów w Orzyszu. W pewnej chwili wyjął z kieszeni i nóż i zagroził, że zabije barmankę. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty i poddał się dobrowolnej karze. Ma między innymi w ciągu dwóch tygodni przeprosić pokrzywdzoną.

Około godz. 19.35 barmanka lokalu przy ul. Wojska Polskiego w Orzyszu wezwała policjantów na pomoc. Klient baru groził nożem, że ją zabije. Funkcjonariusze z orzyskiego komisariatu na podstawie rysopisu podanego przez pokrzywdzoną zatrzymali Andrzeja N. z Orzysza. 17- latek był pijany - miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Miał przy sobie nóż, którym groził kobiecie.

Nastolatek trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Andrzej N. przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał się dobrowolnej karze ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonania 30 godzin prac publicznych miesięcznie oraz grzywny. Chłopak, który nigdy wcześniej nie był karany, zobowiązał się też w ciągu dwóch tygodni osobiście przeprosić pokrzywdzoną.

Powrót na górę strony