Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Pana postawa jest idealną wizytówką pracy Policji, a w szczególności dzielnicowego”

Policjanci „pierwszego kontaktu”, czyli dzielnicowi, niejednokrotnie spotykają się z wdzięcznością mieszkańców za pomoc w rozwiązywaniu problemów. Tym razem jednak dzielnicowy osiedla „M” otrzymał podziękowanie od kuratora za wieloletnią współpracę, profesjonalizm i zaangażowanie.

Do tyskiej komendy wpłynęły podziękowania od kuratora dla asp. szt. Piotra Jonkisza, pełniącego służbę jako dzielnicowy na osiedlu „M” w Tychach. Policjant został doceniony za wieloletnią współpracę z kuratorem zawodowym i ich wspólne działania, dzięki którym wiele rodzin dotkniętych problemami związanymi z przemocą domową zawsze mogło liczyć na profesjonalną pomoc, zrozumienie i niezwłoczną reakcję.

„Zaangażowanie, znajomość specyfiki środowiska oraz pełen profesjonalizm, pozwalają na efektywną kooperację Policji i kuratora w ramach działań resocjalizacyjnych jak i prewencyjnych”.

„Istotnym z punktu widzenia pracy kuratora jest też sprawny i efektywny przepływ informacji między Policją, reprezentowaną przez Pana, a kuratorem, co pozwala zapobiec bez zbędnej zwłoki wielu patologiom”[...]

„Postawa reprezentowana przez Pana jest idealną wizytówką pracy Policji, a w szczególności dzielnicowego”.

(KWP w Katowicach / mw)

Powrót na górę strony