Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Miłe podziękowania dla policjantów

Data publikacji 20.10.2017

Policyjna służba to nie tylko ściganie przestępców, czy wystawianie mandatów za wykroczenia – to pomoc potrzebującym w wielu różnych sytuacjach. Miło jest zarówno policjantom jak i ich przełożonym kiedy otrzymują takie podziękowania, jak przysłane e-mailem w tym tygodniu do zielonogórskiej Policji – za pomoc jakiej dwaj policjanci udzielili podróżującym paniom kiedy uszkodziły koło swojego samochodu.

Do Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze trafił w tym tygodniu taki oto mail:

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania od podróżujących z powiatów sulęcińskiego i międzyrzeckiego dla funkcjonariuszy: starszy sierżant Łukasz Szwajkowski i starszy posterunkowy Jacek Potocki za życzliwość, zaangażowanie i pomoc w trudnej sytuacji drogowej. Kierująca samochodem osobowym wjechała w dziurę w jezdni na jednej z ulic miasta Zielona Góra, wskutek czego uszkodzeniu uległo koło. Konieczna była wymiana. Stojący przy jezdni uszkodzony samochód zauważyli przejeżdżający obok ww. funkcjonariusze policji. Panowie natychmiast zareagowali i udzieli sprawnej pomocy.

Jestem pod ogromnym wrażeniem postawy policjantów.

W załączeniu materiał dowodowy (zdjęcia)

Pozdrawiam!"


Policjanci, którzy tak miło zachowali się wobec pań, służą w II Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym Wydziału Sztab Policji i Prewencji zielonogórskiej KMP. Wielu policjantów codziennie pomaga mieszkańcom powiatu w rożnych sytuacjach. Szczególnie jest nam miło, kiedy ktoś pamięta o słowie „dziękuję”.

 

podinsp. Małgorzata Barska

KMP w Zielonej Górze

 

Powrót na górę strony