Aresztowana za narkotyki - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Aresztowana za narkotyki

Data publikacji 23.10.2017

Mieszkanka gminy Kikół została tymczasowo aresztowana za posiadanie narkotyków. Policjanci znaleźli w wynajmowanym przez nią i jej partnera mieszkaniu m.in. nasiona konopi indyjskich i ponad 2 kg narkotyków. Teraz kobiecie grozi nawet do 12 lat więzienia. Dzisiaj rano kryminalni z Rubinkowa zatrzymali także jej 45-letniego partnera.

Do zatrzymania 26-latki doszło w miniony czwartek, 19.10.br., około 17:00. Policjanci, mając podejrzenia, że kobieta może łamać przepisy ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, weszli do wynajmowanego przez nią i jej partnera mieszkania przy ul. Buszczyńskich. Funkcjonariusze podczas przeszukania zajmowanych przez nich pomieszczeń znaleźli zielony susz roślinny oraz 140 nasion konopi indyjskich. Po zważeniu okazało się, że susz waży blisko 2,3 kg. Substancja została poddana wstępnym policyjnym testom i wykazała właściwości charakterystyczne dla marihuany. W mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli jeszcze 250 sztuk papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Kolejnego dnia usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i udział w ich obrocie.

Wczoraj, 22.10.br., policjanci z komisariatu Toruń Rubinkowo doprowadzili ją do Sądu Rejonowego w Toruniu, gdzie zapadła decyzja o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Kryminalni z Rubinkowa przewidują dalszy rozwój w tej sprawie.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

 

 

  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki
Powrót na górę strony
Polska Policja