Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzani o pobicie ze skutkiem śmiertelnym zatrzymani

Data publikacji 25.10.2017

Kryminalni z I Komisariatu Policji w Łodzi zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o pobicie ze skutkiem śmiertelnym 62- latka. Jak wynika z okoliczności zdarzenia pobili swoją ofiarę bez powodu na oczach konkubiny.

Do zdarzenia doszło 22 października 2017 roku w mieszkaniu na terenie Śródmieścia. W pewnym momencie do pomieszczenia wtargnęła grupa trzech mężczyzn. Byli agresywni i bez słowa zaczęli bić zastanego w mieszkaniu lokatora. Pokrzywdzony był kopany między innymi po głowie oraz uderzany rękami po całym ciele. Po zajściu napastnicy uciekli z mieszkania.

Początkowo pokrzywdzony był przytomny i rozmawiał ze swoją przyjaciółką. Jednakże następnego dnia kobieta zorientowała się, że 62-latek nie żyje. O zdarzeniu zostali powiadomieni policjanci z I Komisariatu w Łodzi. Kryminalni ustalili rysopisy potencjalnych napastników i rozpoczęli ich poszukiwania. Prowadzone działania doprowadziły do wytypowania i zatrzymania podejrzewanych. W rękach funkcjonariuszy znaleźli się trzej mężczyźni w wieku 23, 26 i 27 lat - mieszkańcy Łodzi.

Wszyscy trzej zatrzymani usłyszeli prokuratorskie zarzuty udziału pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 8 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd.

(KWP w Łodzi / mw)

  • zatrzymany prowadzony przez policjanta
  • zatrzymany prowadzony przez policjanta
Powrót na górę strony