Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Promuj bezpieczeństwo motocyklistów, najlepsi żużlowcy zagrają w Twoim spocie

Takiej szansy dla lubuskich fanów czarnego sportu jeszcze nie było. Jeśli masz 13-17 lat to puść wodze wyobraźni i wymyśl scenariusz na spot promujący bezpieczeństwo motocyklistów, a w roli aktorów obsadź jednych z najlepszych żużlowców świata z drużyn Stali Gorzów i eKantor.pl Falubazu Zielona Góra. Wygraj i odbierz atrakcyjne nagrody od reprezentantów lubuskich klubów podczas oficjalnej, grudniowej gali. Twój spot na temat „Droga to nie tor wyścigowy. Bądź mistrzem dwóch kółek” zostanie wyprodukowany przez profesjonalistów. Obejrzy go cała Polska.

Myślałeś kiedyś, jak wyglądałby spot, w którym mogą wystąpić najlepsi żużlowcy Stali Gorzów i eKantor.pl Falubazu Zielona Góra. Teraz masz szansę stać się scenarzystą takiego filmu. Masz do dyspozycji 30 sekund, żużlowców w roli aktorów i grupę profesjonalnych filmowców. Temat „Droga to nie tor wyścigowy. Bądź mistrzem dwóch kółek” dotyczy bezpieczeństwa motocyklistów.

Wymyśl rolę dla Bartka Zmarzlika i Patryka Dudka. Promuj bezpieczeństwo motocyklistów i stwórz scenariusz spotu, który obejrzy cała Polska. Nagrody w konkursie fundują kluby: Stal Gorzów i eKantor.pl Falubaz Zielona Góra. Zwycięzca w Gorzowie Wlkp. obejrzy na żywo Memoriał im. Edwarda Jancarza na trybunie VIP i wejdzie do parku maszyn.Tam będzie okazja, by zdobyć autograf i zrobić sobie zdjęcie z czołowymi żużlowcami świata. W Zielonej Górze czeka na Ciebie moc atrakcji podczas meczu ligowego z Drużynowym Mistrzem Polski. Wejście na sektor VIP Start, a także wizyta w parku maszyn zarówno przed jak i po zawodach to gwarancja niezapominanych wrażeń. Kolejne osoby otrzymają zestawy gadżetów z autografami. Organizator konkursu przewidział także dodatkowe niespodzianki dla laureatów.

Konkurs skierowany jest do osób w wieku 13-17 lat z województwa lubuskiego. Gotowe scenariusze można przesłać tradycyjną pocztą na adres Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp., dostarczyć osobiście lub przesłać mailowo na sekretariat.wrd@go.policja.gov.pl. Swoją pracę dostarcz do 31 października 2017 roku. Pamiętaj, by załączyć informacje, które umożliwią nam kontakt z Tobą.


Konkurs organizowany jest przez Komendę Wojewódzką Policji w Gorzowie Wlkp. wraz z partnerem niemieckim – Dyrekcją Policji Wschód w ramach projektu unijnego „Mistrzowie Dwóch Kółek”. Projekt jest realizowany z Funduszu Małych Projektów w Euroregionie PRO EUROPA VIADRINA dla Programu Współpracy INTERREG V A Brandenburgia – Polska. Szczegółów szukaj w regulaminie.

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony