Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Grzane piwo z włamaniem w tle

Data publikacji 12.02.2008

Policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych mężczyzn, którzy włamali się do automatu gier zręcznościowych. Złodzieje uciekając z baru zapomnieli zabrać puszki z bilonem, w której było około 500 złotych. Grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Włoszczowscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Kluczewsko. Pierwszy z nich wpadł nieopodal baru zaraz po włamaniu. Drugiego zatrzymano kilka chwil później w jego mieszkaniu. Obydwaj byli nietrzeźwi. Badanie wykazało u nich od 1,5 do 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Z ustaleń stróżów prawa wynika, że wczoraj wieczorem przyszli oni do jednego z barów, gdzie zaczęli grać na automatach. W pewnym momencie poprosili właścicielkę baru, by ta przygotowała im grzane piwo. Wykorzystując jej nieuwagę, przy pomocy śrubokręta, włamali się do automatu. Właścicielka wróciła z zamówieniem akurat w momencie gdy złodzieje wyjmowali z wnętrza urządzenia puszkę z bilonem. Spłoszeni włamywacze wybiegli z baru pozostawiając w nim wyciągniętą zdobycz.

Teraz "rozegrają" spotkanie z prokuratorem. Wynik tego starcia jest dla nich z góry niekorzystny. Grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony