Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Skradli i wpadli

Data publikacji 12.02.2008

Goleniowscy policjanci dzisiejszej nocy zatrzymali trzech włamywaczy. Skradzionych 20 par spodni sprawcy ukryli w śmietniku. Teraz cała trójka odpowie za kradzież z włamaniem. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kilka minut przed 1:00 w nocy oficer dyżurny goleniowskiej Policji został telefonicznie powiadomiony przez jednego z mieszkańców o włamaniu do sklepu odzieżowego przy ul. Barnima w Goleniowie. Świadek zdarzenia poinformował, że sprawców było troje, podał ich rysopis oraz ubiór.

Na miejsce natychmiast skierowano patrol, który spenetrował okolicę. Po kilku minutach zatrzymał kobietę odpowiadającą podanemu rysopisowi. Okazała się nią 20-letnia Paulina K., mieszkanka Szczecina. Do poszukiwań skierowano dodatkowe patrole. Po krótkim czasie zatrzymano dwóch kolejnych sprawców: 20-letniego Damiana P., mieszkańca Szczecina oraz 38-letniego Zbigniewa P., mieszkańca Goleniowa. Skradzione rzeczy, około 20 par seansowych spodni, policjanci znaleźli w śmietniku nieopodal sklepu, do którego włamali się zatrzymani.

Cała trójka osadzona została w policyjnym areszcie. Za kradzież z włamaniem grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony